IV NIEDZIELA WIELKANOCY

 1. Dziś niedziela Dobrego Pasterza – modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne.
 2. Spotkanie wolontariuszy Światowych Dni Młodzieży 2016r odbędzie się we wtorek 28 kwietnia w parafii św. Franciszka na Tarchominie o godz. 1800. Dojazd na własną rękę lub wyjazd z przed kościoła o godz. 1700.
 3. Trwa kurs przedmałżeński spotkania odbywają się w środę o godz. 2000 w domu katechetycznym w sali nr 8. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.
 4. W czwartek 30 kwietnia odbędzie się spotkanie formacyjne dla ministrantów i lektorów o godz. 1730. Wszystkich serdecznie zapraszamy.
 5. W piątek rozpoczynają się nabożeństwa majowe, które odprawiamy codziennie o godz. 1800. Za udział w nabożeństwie uzyskujemy odpusty.
 6. W I – wszy piątek Msze Święte o godz. 630, 800, 1500 i 1830. Dnia 1 maja postu nie ma.
 7. W sobotę 2 maja w tym roku obchodzimy Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. W niedzielę natomiast Stolica Apostolska pozwala odprawić jedną Msze Świętą o Matce Bożej Królowej Polski. Taka Msza Święta będzie o godz. 900.
 8. W sobotę również czcimy Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny Msze Święte o godz. 630, 800 następnie różaniec Fatimski i 1830.
 9. W przyszłą niedzielę (3 maja) o godz. 1700 odbędzie się spotkanie Kół Żywego Różańca.
 10. Odprawa liturgiczna dla kandydatów do sakramentu bierzmowania z klas I szkoły średniej (starsza grupa) odbędzie się we wtorek 5 maja w kościele o godz. 1700. Obecność obowiązkowa.
 11. Zachęcamy w sposób szczególny do zamawiania intencji Mszalnych. W najbliższych miesiącach jest jeszcze wiele wolnych intencji.
 12. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej oraz do korzystania z biblioteki parafialnej.

III NIEDZIELA WIELKANOCY

 1. Msza Święta dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej i ich rodziców w dzisiejszą niedzielę o godz. 1500, spotkanie formacyjne dla rodziców dzieci komunijnych we wtorek 21 kwietnia w domu katechetycznym o godz. 1915.
 2. Odprawa liturgiczna dla kandydatów do sakramentu bierzmowania z klas I szkoły średniej (starsza grupa) odbędzie się w najbliższy wtorek 21 kwietnia w kościele o godz. 1700. Obecność obowiązkowa.
 3. Rozpoczął się kurs przedmałżeński spotkania odbywają się w środę o godz. 2000 w domu katechetycznym w sali nr 8. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.
 4. W najbliższy czwartek Uroczystość św. Wojciecha Bp. i Męczennika, głównego patrona Polski. Zapraszamy na Mszę świętą o godz. 630, 800 i 1830. Będziemy modlić się za Ojczyznę.
 5. W sobotę 25 kwietnia mija miesiąc od Uroczystości wyniesienia naszej świątyni do godności Sanktuarium Matki Bożej Różańcowej. Zapraszamy całe rodziny na Mszę Świętą o godz. 800, po której odbędą się modlitwy za rodziny i dziękczynne za Sanktuarium. Podobnie będziemy się modlić w czasie Mszy Świętej wieczornej.
 6. Przypominamy o codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu, koronce o godz. 1500 oraz w każdy piątek o Mszy Świętej do Miłosierdzia Bożego również o godz. 1500.
 7. Zachęcamy w sposób szczególny do zamawiania intencji Mszalnych. W najbliższych miesiącach jest jeszcze wiele wolnych intencji.
 8. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej oraz do korzystania z biblioteki parafialnej.

II NIEDZIELA WIELKANOCY CZYLI MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

1. W dzisiejszą niedzielę doroczna Uroczystość Miłosierdzia Bożego.

 • 1500 – Godzina Miłosierdzia Bożego
 • 1600 Msza Święta

W tym dniu w Polsce Kościół udziela odpustu zupełnego tym, którzy wezmą udział w nabożeństwach ku czci Miłosierdzia Bożego. Serdecznie zapraszamy.

2. W środę 15 kwietnia o godz. 2000 w domu katechetycznym w sali nr 8 rozpocznie się kurs przedmałżeński. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.
3. Spotkanie formacyjne dla kandydatów do sakramentu bierzmowania z klas I szkoły średniej (starsza grupa) odbędzie się w najbliższy czwartek 16 kwietnia w domu katechetycznym w sali nr 8 o godz. 1915. Na spotkaniu zostanie podana data bierzmowania i rozpocznie się bezpośrednie przygotowanie. Obecność obowiązkowa.
4. Msza Święta dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej i ich rodziców w najbliższą niedzielę (19 kwietnia) o godz. 1500, a spotkanie formacyjne dla rodziców dzieci komunijnych we wtorek 21 kwietnia w domu katechetycznym o godz. 1915.
5. Wspólnota Kół Żywego Różańca w dniach 18 – 19 kwietnia br. organizuje pielgrzymkę do Kalwarii Pacławskiej koło Przemyśla. Wyjazd z przed kościoła o godz. 500. Chętnych serdecznie zapraszamy jest jeszcze kilka wolnych miejsc. Informacje w zakrystii.
6. Zachęcamy w sposób szczególny do zamawiania intencji Mszalnych. W najbliższych miesiącach jest jeszcze wiele wolnych intencji.
7. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej oraz do korzystania z biblioteki parafialnej.

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

1. Jutro poniedziałek Wielkanocny Msze Święte jak w każdą niedzielę, a nowenna do Miłosierdzia Bożego o godz. 800 po zakończeniu porannej Mszy Świętej. W dniu jutrzejszym ofiary zebrane na tacę będą przeznaczone na KUL.
2. W kolejne dni do soboty włącznie nowenna do Miłosierdzia Bożego połączona ze Mszą Świętą o godz. 1500.
3. W przyszłą niedzielę doroczna Uroczystość Miłosierdzia Bożego.

 • 1500 – Godzina Miłosierdzia Bożego
 • 1600 Msza Święta

W tym dniu w Polsce Kościół udziela odpustu zupełnego tym, którzy wezmą udział w nabożeństwach ku czci Miłosierdzia Bożego. Serdecznie zapraszamy.

4.W najbliższą sobotę po Mszy Świętej wieczornej o godz. 1915 odbędzie się dziękczynny koncert za nasze Sanktuarium w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca – Mazowsze. Serdecznie zapraszamy.

Przy tej okazji jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy ubogacili nasze uroczystości w znaczeniu duchowym i materialnym.

5. Wspólnota Kół Żywego Różańca w dniach 18 – 19 kwietnia br. organizuje pielgrzymkę do Kalwarii Pacławskiej koło Przemyśla. Chętnych serdecznie zapraszamy jest jeszcze kilka wolnych miejsc. Informacje w zakrystii
6. Jest jeszcze jedno wolne miejsce na pielgrzymkę do Ziemi Świętej w dn. 13 – 20 kwietnia 2015r. Koszt ok. 990USD + 350zł. Informacje u ks. Rafala.
7. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.