4 NIEDZIELA WIELKANOCY

  1. Dziś Msza Święta dla dzieci rocznicowych o godz. 1200, a dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej i ich rodziców o godz. 1500. Spotkanie formacyjne dla rodziców dzieci komunijnych we wtorek 19 IV w domu katechetycznym o godz. 1915.
  2. Spotkanie dla osób jadących na parafialną pielgrzymkę do Rzymu odbędzie się w dzisiejszą niedzielę o godz. 2000 w dolnym kościele.
  3. Rozpoczął się kurs przedmałżeński, wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy. Spotkania odbywają się w środę o godz. 2000 w domu katechetycznym w sali nr 8.
  4. W czwartek nie będzie adoracji Najświętszego Sakramentu po Mszy Świętej wieczornej ze względu na próbę dzieci rocznicowych.
  5. Spowiedź dzieci rocznicowych i ich rodziców w ciągu tygodnia, a szczególnie w piątek od godz. 1730 i sobotę od godz. 900.
  6. W najbliższą niedzielę 24 IV po każdej Mszy świętej odbędzie się święcenie pojazdów przed wyjazdami na majówki i wakacyjnymi.
  7. Młodzież przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania grupa młodsza (III klasa Gimnazjum), zapraszamy na spotkanie formacyjne w niedzielę (24 IV) na godz. 1730, które odbędzie się w domu katechetycznym w sali nr 13.
  8. W niedzielę, 24 kwietnia br. po raz jedenasty przejdzie ulicami Warszawy Marsz Świętości Życia. Zapraszam serdecznie całe rodziny, środowiska parafialne, grupy i wspólnoty oraz wszystkich zaangażowanych w przygotowania do Światowych Dni Młodzieży w naszej Diecezji do licznego udziału w tym wydarzeniu. Wyruszymy z Katedry Warszawsko-Praskiej bezpośrednio po Mszy Świętej sprawowanej o godz. 1100. Uczestnicy marszu na Placu Zamkowym spotkają się z wiernymi z Archidiecezji Warszawskiej. Stamtąd wspólnie wyruszymy w kierunku Bazyliki św. Krzyża, aby manifestować radość z daru życia oraz obronę życia od poczęcia do naturalnej śmierci.
  9. Zachęcamy do nabywania, czytania prasy katolickiej i do korzystania z biblioteki parafialnej.