XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

 1. Dziś w czasie Mszy Świętej o godz. 1200 pierwszoklasistom poświęcimy tornistry i przybory szkolne.
 2. Msza Święta dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej i ich rodziców w dzisiejszą niedzielę o godz. 1700.
 3. Rozpoczął się kurs przedmałżeński spotkania odbywają się w środę o godz. 2000 w domu katechetycznym w sali nr 8, na najbliższym spotkaniu można jeszcze dołączyć do kursu. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.
 4. Zapraszamy osoby dorosłe na spotkania Ruchu Rodzin Nazaretańskich w każdy czwartek o godz. 1915. Rozpoczęcie adoracją, a o 2000 w Sali katechetycznej nr 4 ciąg dalszy (w tym konferencja).
 5. W najbliższy piątek wspomnienie św. Pio z Pietrelciny. Msze Święte przy relikwiach o godz. 630, 800, 1500 i 1830. Zapraszamy w tym dniu do modlitwy za wstawiennictwem św. o. Pio we wszystkich naszych intencjach.
 6. Młodzież Oazowa zaprasza na spotkania w piątki, które rozpoczynają się Mszą Świętą o godz. 1830.
 7. Spotkanie dla kandydatów na ministranta i ministrantów odbędzie się w sobotę (24 września) o godz. 1100. Zapraszamy całą służbę liturgiczną.
 8. Pierwsze spotkanie dla dorosłych chcących przygotować się do Sakramentu Bierzmowania z naszej parafii odbędzie się 24 września (sobota) o godz. 1915 w domu katechetycznym w sali nr 4. Będzie to cykl 10 katechez.
 9. Wszystkich chcących zapoznać się z postacią bł. ks. Ignacego Kłopotowskiego, założyciela Zgromadzenia Sióstr Loretanek, apostoła słowa drukowanego. Zapraszamy na przedstawienie teatralne „Czym Bogu się odwdzięczę?”. Które odbędzie się w przyszłą niedzielę (25 września) o godz. 800.
 10. Młodzież z klas III gimnazjum z naszej parafii chcącą rozpocząć przygotowanie się do sakramentu bierzmowania zapraszamy na pierwsze spotkanie które, odbędzie się w przyszłą niedzielę 25 września o godz. 1800 w dolnym kościele.
 11. Trwa Rok Miłosierdzia. Dlatego w zakrystii jest możliwość zakupu „DZIENNICZKA” s. Faustyny, oraz najnowszej książki emerytowanego papieża Benedykta XVI pt.: „Ostatnie rozmowy”, w której opowiada o swoim pontyfikacie.
 12. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej oraz do korzystania z biblioteki parafialnej.