NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

  1. W dzisiejszą niedzielę zbiórka do puszek na budowę świątyni Opatrzności Bożej.
  2. Dziś o godz. 1030 zapraszamy ministrantów, lektorów i rodziców na Mszę Świętą, w czasie której kandydaci otrzymają komżę. Włączmy się we wspólną modlitwę za chłopców służących Panu Jezusowi przy ołtarzu.
  3. Dziś o godz. 1700 odbędzie się spotkanie Kół Żywego Różańca. A o godz. 1800 nabożeństwo czerwcowe połączone z różańcem.
  4. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe odprawiane codziennie o godz. 1800.
  5. Jutro Święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła. Msze Święte o godz. 630, 800 i 1830.
  6. W najbliższy czwartek Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.
  7. Jak w każdy piątek zapraszamy na koronkę i Msze Świętą do Miłosierdzia Bożego o godz. 1500.
  8. W czwartek 15 czerwca będziemy przeżywać Uroczystość Bożego Ciała. Procesja wyruszy po Mszy Świętej o godz. 1200 i przejdzie ulicami: Wysockiego, Poborzańską, Bolesławicką, Syrokomli i Wysockiego. Poszczególne ołtarze są przygotowywane przez następujące wspólnoty: Ołtarz 1. Żywy Różaniec, 2. Duszpasterstwo Akademickie, 3. Ruch Światło Życie – Oaza, 4. Neokatechumenat. Osoby chcące włączyć się w pomoc w przygotowywanie ołtarzy proszone są o zgłoszenie do odpowiedzialnych tych wspólnot.
  9. Zachęcamy do nabywania, czytania prasy katolickiej i do korzystania z biblioteki parafialnej.
  10. Zespół Szkół Nr 41 przy ul. Bartniczej 2 zaprasza na piknik rodzinny, który odbędzie się w najbliższą sobotę (10 VI) od godz. 900. Zaproszenie kierowane jest do całych rodzin, którym proponowane będzie wiele atrakcji.