XII NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Zapraszamy na ostatnie nabożeństwa czerwcowe w tym tygodniu odprawiane codziennie o godz. 1800.
  2. W czwartek uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła zapraszamy do udziału we Mszy świętej o godz. 630, 800 i 1830. Taca na Bazylikę św. Piotra na Watykanie oraz działalność apostolską i charytatywną Stolicy Apostolskiej.
  3. W piątek, zapraszamy o godz. 1500 na Koronkę i Mszę świętą do Miłosierdzia Bożego.
  4. W tym tygodniu wypada I–a Sobota miesiąca lipca szczególnie zapraszamy na Mszę świętą o godz. 800 o Niepokalanym Sercu Najświętszej Maryi Panny, po której odmówimy różaniec. Serdecznie zapraszamy.
  5. Z Sakramentu Pokuty prosimy korzystać od poniedziałku w czasie odprawianych Mszy świętych w lipcu i w sierpniu z racji urlopów w parafii będzie mniej księży.
  6. W czasie wakacji od pierwszej niedzieli lipca porządek Mszy Świętych we wszystkie niedziele i święta o godz. 700, 900, 1030, 1200 i 2000.
  7. Kancelaria parafialna w lipcu i sierpniu czynna będzie od wtorku do piątku w godzinach 1600 – 1800 oraz w soboty przed południem w godz. 900 – 1100.
  8. Zachęcamy do nabywania, czytania prasy katolickiej i do korzystania z biblioteki parafialnej.
  9. Na mocy decyzji podjętych przez Księdza Arcybiskupa Henryka Hosera SAC, Biskupa Warszawko – Praskiego, w naszej parafii dokonają się następujące zmiany personalne:

Ks. proboszcz Stanisław Wołosiewicz – przechodzi w stan spoczynku emerytalnego.

Dotychczasowy wikariusz Ks. Rafał Legucki – został skierowany do pracy misyjnej w Diecezji Quimper et Leon we Francji i będzie z nami do 20 sierpnia.

Do pracy w naszej parafii zostali mianowani jako Proboszcz Ks. Robert Rafał Szewczyk i jako rezydent Ks. Krzysztof Budzyński, nowych kapłanów przywitamy w przyszłą niedzielę (2 VII) na Mszy Świętej o godz. 1030.