XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – PRZEMIENIENIE PAŃSKIE

  1. Spotkanie Kół Żywego Różańca odbędzie się w dzisiejszą niedzielę o godz. 1800 w dolnym kościele. A o godz. 1900 Nabożeństwo eucharystyczne połączone z różańcem.
  2. Trwają wakacje, porządek Mszy Świętych we wszystkie niedziele i święta o godz. 700, 900, 1030, 1200 i 2000.
  3. Z Sakramentu Pokuty prosimy korzystać od poniedziałku w czasie odprawianych Mszy świętych z racji urlopów w parafii jest mniej księży.
  4. Kancelaria parafialna w okresie wakacyjnym jest czynna od wtorku do piątku w godzinach 1600 – 1800 oraz w soboty przed południem w godz. 900 – 1100.
  5. Zapraszamy tych, którzy nie idą na pielgrzymkę do Duchowej Pielgrzymki w okresie od 06 do 15 sierpnia. Zachęcamy do włączenia się w tym czasie poprzez prywatną modlitwę, adorację Najświętszego Sakramentu i udział we Mszach Świętych do wspierania modlitwą pielgrzymów na trasie.
  6. W najbliższą niedzielę (13 VIII) kolejny Dzień Fatimski będziemy polecać Matce Bożej losy świata, Ojczyzny i nasze osobiste intencje. Zapraszamy do udziału we Mszy Świętej wieczornej oraz procesji Fatimskiej z Figurą Matki Bożej i ze świecami wokół kościoła, która odbędzie się po Mszy Świętej wieczornej ok. godz. 2100. Zapraszamy wiernych do wspólnej modlitwy.
  7. Zachęcamy do nabywania, czytania prasy katolickiej i do korzystania z biblioteki parafialnej.
  8. Wszystkim przebywającym na wakacjach życzymy udanego wypoczynku, pięknej pogody oraz przeżywania tego czasu w przyjaźni z Bogiem.