XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

Różaniec Rodziców za Dzieci

Od pewnego czasu rozwija się w wielu parafiach idea „Różańca Rodziców”, którzy modlą się za swoje dzieci. Dzisiaj po każdej Mszy Świętej animatorzy będą zachęcać innych rodziców do tej formy modlitwy za dzieci.

Przygotowanie do I Komunia Św.

Dzisiaj, Mszą Św. o godz. 1700 rozpoczynamy przygotowania Dzieci klas trzecich i ich Rodziców do pełnego uczestnictwa we Mszy Świętej i Spowiedzi Świętej.

I niedziela

W tym tygodniu pierwsza niedziela miesiąca.
W niedzielę (1 X) spotkanie Kół Żywego Różańca o godz. 1700 (dolny kościół) i pierwsze Nabożeństwo Różańcowe o godz. 1800 (górny kościół).

Kurs przedmałżeński

Spotkania dla narzeczonych, w ramach przygotowania do sakramentu małżeństwa, odbywają się w naszej parafii w środy o godz. 2000 w domu katechetycznym, w sali nr 8.

Imieniny księdza proboszcza

W najbliższy piątek (29 IX) przypadają imieniny ks. Proboszcza. Z tej okazji pragniemy w tym dniu zaprosić wszystkich parafian na Mszę Świętą o godz. 1830 w intencji solenizanta.

Różaniec

W najbliższą niedzielę 1 października rozpoczynamy Nabożeństwa Różańcowe odprawiane codziennie o godz. 1800
W miesiącu różańcowym zachęcamy parafian do wstępowania do kół: Żywego Różańca oraz Różańca Rodziców za Dzieci

Przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania

Młodzież klas III gimnazjum chcącą rozpocząć przygotowanie do sakramentu bierzmowania i z klas I szkoły średniej – kontynuującą przygotowanie zapraszamy na pierwsze spotkanie, które rozpocznie się w przyszłą niedzielę (1 X) Mszą Świętą o godz. 1330, a po Mszy Świętej odbędą się spotkania formacyjne w poszczególnych grupach wiekowych.

Zapowiedzi

Łukasz Wądołowski, kaw. z par. św. Szczepana M. W-wa, Martyna Lendzioszek, panna z par. tut.,
Maciej Piotr Przeździecki, kaw. z par. tut., Agnieszka Katarzyna Karwowska, panna z par. św. Jana Pawła II w Warszawie