XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

Jubileusz Siostry Pauli

Paula, nasza wieloletnia katechetka, dzisiaj podczas Mszy Św. o godz. 1200, będzie przeżywała jubileusz 25-lecia ślubów zakonnych. Polecamy Siostrę Jubilatkę pamięci i modlitwie wszystkich Parafian.

Dzień Papieski

Dziś w całym kraju zbieramy ofiary na stypendia Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, wspierającej uzdolnioną młodzież będącą w trudnej sytuacji materialnej.

Zbiórka podpisów pod ustawą antyaborcyjną

W dzisiejszą niedzielę przed kościołem odbywa się zbiórka podpisów pod obywatelskim projektem ustawy, który ma na celu zatrzymanie zabijania chorych nienarodzonych dzieci. Podpisać się pod nim może każdy, kto ukończył 18 rok życia. Potrzebny jest numer PESEL.

Różaniec

Nabożeństwa Różańcowe odprawiane są codziennie o godz. 1800.
Zgodnie z sugestiami wielu Parafian, będzie to w naszym sanktuarium stała wspólna modlitwa przez cały rok (nie tylko w październiku). Od dnia Odpustu, będziemy Nabożeństwa Różańcowe łączyć z odczytywaniem kolejnych fragmentów Nowego Testamentu, tak by cały przeczytać w ciągu 365 dni. Zapraszamy grupy parafialne do włączenia się w tę lekturę i modlitwę różańcową.

Różaniec Fatimski

W piątek, 13 października, po Mszy Świętej o godz. 1830 zapraszamy na procesję i Różaniec Fatimski.

Dzień nauczyciela

W sobotę, 14 października, przypada Dzień Edukacji Narodowej. Zachęcamy do modlitwy w intencji Nauczycieli i Pracowników oświaty. Wszystkich Pracowników oświaty, czynnych i emerytowanych, zapraszamy 13 października o godz. 1500 na Mszę Św. w Ich intencji.

Przygotowanie do I KOMUNII ŚWIĘTEJ

W przyszłą niedzielę 15 października zapraszamy dzieci z klas III przygotowujące się do I Komunii Świętej na Mszę Św. połączoną z katechezą liturgiczną o godz. 1700.

Wypominki za zmarłych

Przyjmujemy już intencje wypominkowe za zmarłych.

Kartki na wypominki są wyłożone przy wyjściach z kościoła.

Za zmarłych polecanych w wypominkach będziemy się modlić:

Jednorazowe      – 1 i 2 listopada

Listopadowe      – przez cały listopad podczas Mszy Św. wypominkowej

Roczne                – w każdą niedzielę przed Mszą Św. o godz. 900.