NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY

Nowy Rok

Dzisiaj kończy się rok 2017.
Nabożeństwo dziękczynne zostanie odprawione o godz. 1800 (Połączone z Różańcem). Czuwanie i adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy Św. o godz. 1900 potrwa do godz. 2030. Zachęcamy do spędzenia ostatnich chwil roku na adoracji, dziękczynieniu i przebłaganiu Pana Boga, a także refleksji nad darem, jakim jest czas życia i powołania każdego z nas.
W poniedziałek 1 stycznia 2018 Msze Św. w naszym kościele będą odprawiane o godz.: 900 1030 1200 1330 i 1900.
W Nowy Rok nie będzie Mszy Św. o godz. 700.

Wizyta duszpasterska

„Kolędę” rozpoczniemy 8 stycznia, a planujemy zakończyć 28 lutego. Szczegółowy program jest dostępny na specjalnie przygotowanych ulotkach, wywieszony przed kościołem oraz zamieszczony na stronie internetowej.
Uwzględniamy w tym planie osoby, które przyjmowały księży w poprzednich latach. Jeśli jacyś nowi Parafianie chcieliby przyjąć duszpasterza, to prosimy o tym poinformować przez umieszczenie na swych drzwiach kartki z taką informacją, albo też bezpośrednie zgłoszenie do kancelarii lub zakrystii. Wizytę duszpasterską będziemy rozpoczynali w dni powszednie o godz. 1600, zaś w soboty o godz. 1000.

6 Stycznia Objawienie  Pańskie

W sobotę 6 stycznia Uroczystość Trzech Króli. Msze Św. będą odprawiane w naszym kościele według następującego porządku: 700 900 1030 1200 i 1900.
W Uroczystość Trzech Króli nie będzie Mszy Św. o godz. 1330.

Orszak trzech króli

6 stycznia 2018 r. po Mszy Św. o godz. 1200, której przewodniczyć będzie Ks. Bp Romuald Kamiński, wyruszy z naszego kościoła „Orszak Trzech Króli”. Przy śpiewie kolęd będziemy podążać za królami, aby złożyć hołd nowo narodzonemu Jezusowi i wyznać wiarę w Niego przed światem.
Przejdziemy ul. Wysockiego (według programu podanego na plakatach) z powrotem do naszego kościoła.
Serdecznie zapraszamy na orszak wszystkich mieszkańców i gości.

I czwartek, piątek,  sobota i niedziela 

W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca.
– w pierwszy czwartek
o godz. 1800 nabożeństwo w intencji kapłanów i o powołania.
– w pierwszy piątek
Spowiedź od godz. 1500.
Msze Św. będą odprawiane o godz. 630 800 1500 1700 (szczególnie dzieci) oraz 1830.
w sobotę – Uroczystość Objawienia Pańskiego
– W niedzielę
spotkanie Kół Żywego Różańca o godz. 1700 (dolny kościół) i Różaniec o godz. 1800 (górny kościół).

Jedna myśl nt. „NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY

  1. Jestem szczęśliwa od 42 lat to moja parafia za każdą godzinę spędzoną na modlitwie dziękuję obecnemu proboszczowi za jego skromność życzliwość oraz księżom pracujących w naszej parafii wspaniali kapłani.
    Wdzięczna Teresa.

Możliwość komentowania jest wyłączona.