XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

Przygotowanie do bierzmowania

Uczniów  z klas 8 SP i III Gimnazjum pragnących rozpocząć przygotowania do sakramentu bierzmowania, zapraszamy w przyszłą niedzielę, 30 września na Mszę św. o godz. 1330. Po Mszy Św. będą ważne ogłoszenia.

Przygotowanie do I Komunii Św.

Przygotowania do pełnego uczestnictwa we Mszy Świętej i Spowiedzi Świętej dla Dzieci klas trzecich i ich Rodziców rozpoczną się w przyszłą niedzielę, 30 września Mszą Św. o godz. 1100 (w dolnym kościele). Począwszy od października, spotkania będą odbywały się zwykle w każdą III niedzielę miesiąca.

Ogłoszenia kół żywego różańca

– W przyszłą niedzielę, 30 września (zamiast 7 października – odpust parafialny) spotkanie Kół Żywego Różańca o godz. 1700 (dolny kościół) i pierwsze Nabożeństwo Różańcowe o godz. 1800 (górny kościół).
– Zachęcamy do włączenia się w modlitwę różańcową poprzez Koła Żywego Różańca. Osoby chętne mogą już od dzisiaj zapisać się w zakrystii po każdej Mszy Św. lub telefonicznie: nr 609025510.

Ważne terminy w życiu Parafii

Sakrament Bierzmowania starszej grupy (drugi rok przygotowań) odbędzie się 13 listopada br..
Uroczystość Pierwszej Komunii w roku przyszłym odbędzie się 25 maja.
Uroczystość Rocznicy Pierwszej Komunii w roku przyszłym odbędzie się
9 czerwca.

Kurs przedmałżeński

Spotkania dla narzeczonych, w ramach przygotowania do sakramentu małżeństwa, odbywają się w naszej parafii w środy o godz. 2000 w domu katechetycznym, w sali nr 8.

Chór parafialny

Zapraszamy miłośników śpiewu do parafialnego chóru Varietas. Próby odbywają się w każdy poniedziałek w godz. 19-21 w sali nr 8. Kontakt do dyrygentki można znaleźć na stronie parafii w zakładce „grupy parafialne”  (chor.varietas@gmail.com)