NIEDZIELA ŚW. RODZINY

OGŁOSZENIA

NOWY ROK

We wtorek, 31 grudnia, kończy się rok 2019.

Nabożeństwo dziękczynne zostanie odprawione po Mszy Św. O godz. 1830. Czuwanie i adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 2000. Zachęcamy do spędzenia ostatnich chwil roku na adoracji, dziękczynieniu
i przebłaganiu Pana Boga, a także refleksji nad darem, jakim jest czas życia i powołania każdego z nas.

W środę, 1 stycznia 2020 r., Msze Św. w naszym kościele będą odprawiane
o godz.: 900 1030 1200 1330 i 1900.
W Nowy Rok nie będzie Mszy Św. o godz. 700.
6 Stycznia- Uroczystość  Objawienia  Pańskiego

W poniedziałek, 6 stycznia, Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Msze Św. będą odprawiane w naszym kościele o godz. 700 900 1030 1200  i 1900. W objawienie Pańskie, z racji na Orszak Trzech Króli nie będzie Mszy Świętej o godz. 1330.

ORSZAK TRZECH KRÓLI

W poniedziałek, 6 stycznia 2020 r. po Mszy Św. o godz. 1200, której przewodniczyć będzie Ks. Bp Marek Solarczyk, wyruszy z naszego kościoła „Orszak Trzech Króli”. Przy śpiewie kolęd będziemy podążać biorąc przykład z mędrców , aby złożyć hołd Jezusowi i wyznać wiarę w Niego przed światem. Przejdziemy ul. Wysockiego w stronę ul. Matki Teresy (według programu podanego na plakatach) i z powrotem do naszego kościoła. Serdecznie zapraszamy na orszak wszystkich mieszkańców parafii  i gości.

I CZWARTEK, PIĄTEK,  SOBOTA I NIEDZIELA

W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca.

– w pierwszy czwartek o godz. 1800 nabożeństwo w intencji kapłanów
i o powołania.
– w pierwszy piątek  – spowiedź od godz. 1500, Msze Św. będą odprawiane
o godz. 630 800 1500 1700 (szczególnie dzieci) oraz  o 1830.
– W sobotę – Msza św. o godz. 800 o MB Fatimskiej, wystawienie Najświętszego Sakramentu, Różaniec, Litania do NMP i adoracja.

WIZYTA DUSZPASTERSKA

„Kolędę” rozpoczniemy 7 stycznia, a planujemy zakończyć 22 lutego. Szczegółowy program jest dostępny na specjalnie przygotowanych ulotkach, wywieszony przed kościołem oraz zamieszczony na stronie internetowej. Uwzględniamy w tym planie osoby, które przyjmowały księży w poprzednich latach. Nowych Parafian (zwłaszcza nowo oddanych bloków) prosimy
o bezpośrednie zgłoszenie się do kancelarii lub zakrystii. Wizytę duszpasterską będziemy rozpoczynali w dni powszednie o godz. 1700, zaś w soboty o godz. 1000.