XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

 1. W ramach dziękczynienia za nawiedzenie Matki Bożej w Figurze Loretańskiej zapraszamy do udziału w nabożeństwach różańcowych o godz. 1800.
 2. Dzisiaj o godz. 1900 Msza św. w intencji o owocne przeżycie Roku Jubileuszowego naszej parafii z udziałem chóru z parafii Jabłonna. Po Mszy św. wspólna adoracja prowadzona przez gości.
 3. We wtorek (22 X) wspomnienie Bł. Jana Pawła II. Zapraszamy na Msze św. o godz. 800 i 1800.
 4. W przyszłą niedzielę w czasie wszystkich Mszy św. homilię głosić będzie ks. Gość a po Mszy św. wieczornej zapraszamy na koncert muzyki sakralnej artystów związanych z orkiestrą im. Józefa Elsnera działającą na Targówku.
 5. W przyszłą niedzielę w czasie Mszy św. o godz. 900 odbędzie się obrzęd błogosławieństwa jubilatów i wręczone im będą pamiątkowe dyplomy.
 6. Zbliża się listopad, miesiąc pamięci o naszych bliskich zmarłych. Już od dziś po każdej Mszy św. przyjmujemy na wypominki w zakrystii i pod chórem, a w tygodni także w kancelarii. Za zmarłych modlić się będziemy w wypominkach rocznych w każdą niedzielę o godz. 830, a także sprawować będziemy w ich intencji msze święte w pierwsze poniedziałki miesiąca o godz. 1830.
 7. Spotkanie starszej grupy kandydatów do Bierzmowania odbędzie się w najbliższy piątek (25 X) o godz. 1700.
 8. Dnia 28 października (poniedziałek) o godz. 1700 w domu katechetycznym, w Sali nr 13 odbędzie się spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania z klas III gimnazjum. Obecność obowiązkowa.
 9. Program rozpoczęcia roku stulecia naszej parafii umieszczony jest w gablotach.
 10. Dziękujemy za indywidualne ofiary złożone w tym tygodniu na potrzeby parafii.
 11. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
 12. Spotkanie Kół Żywego Różańca w przyszłą niedzielę o godz. 1700.