XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Jutro (30 czerwca) ostatnie nabożeństwo czerwcowe, na które zapraszamy wszystkich parafian.
  2. Zapraszamy również do adoracji Najświętszego Sakramentu w Kaplicy Adoracji, która znajduje się przy wejściu do kościoła.
  3. Nabożeństwa w I–y Piątek i I-ą Sobotę miesiąca według stałego porządku.
  4. Z Sakramentu Pokuty prosimy korzystać od poniedziałku w czasie odprawianych Mszy św. Zwłaszcza w lipcu z racji urlopów w parafii będzie mniej księży.
  5. Przypominamy, że na podczas wakacji w niedziele nie będzie Mszy św. o godz. 1330, a wieczorna Msza św. odprawiana będzie o godz. 2000.
  6. Kancelaria parafialna w czasie wakacji czynna będzie od wtorku do piątku w godzinach 1600 – 1800 oraz w soboty przed południem w godz. 900 – 1100.
  7. Ks. Rafał zaprasza młodzież od 1 klasy gimnazjum do 3 klasy liceum na między parafialny wyjazd rekreacyjno – rekolekcyjny nad morze do Jastarni w dniach od 26.07 do 02.08. Koszt – ok. 600 zł z możliwością dofinansowania. Zapisy i szczegółowe informacje u Ks. Rafała.
  8. W dniach od 5 – 14 VIII z naszej diecezji wyrusza już 31 Piesza Pielgrzymka Rodzin na Jasną Górę. Do udziału w tej pielgrzymce zaprasza Ks. Rafał, który również bierze w niej udział. O szczegółach można dowiadywać się u Ks. Rafała oraz z wkrótce wywieszonych plakatów.