II NIEDZIELA WIELKANOCY CZYLI MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

1. W dzisiejszą niedzielę doroczna Uroczystość Miłosierdzia Bożego.

  • 1500 – Godzina Miłosierdzia Bożego
  • 1600 Msza Święta

W tym dniu w Polsce Kościół udziela odpustu zupełnego tym, którzy wezmą udział w nabożeństwach ku czci Miłosierdzia Bożego. Serdecznie zapraszamy.

2. W środę 15 kwietnia o godz. 2000 w domu katechetycznym w sali nr 8 rozpocznie się kurs przedmałżeński. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.
3. Spotkanie formacyjne dla kandydatów do sakramentu bierzmowania z klas I szkoły średniej (starsza grupa) odbędzie się w najbliższy czwartek 16 kwietnia w domu katechetycznym w sali nr 8 o godz. 1915. Na spotkaniu zostanie podana data bierzmowania i rozpocznie się bezpośrednie przygotowanie. Obecność obowiązkowa.
4. Msza Święta dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej i ich rodziców w najbliższą niedzielę (19 kwietnia) o godz. 1500, a spotkanie formacyjne dla rodziców dzieci komunijnych we wtorek 21 kwietnia w domu katechetycznym o godz. 1915.
5. Wspólnota Kół Żywego Różańca w dniach 18 – 19 kwietnia br. organizuje pielgrzymkę do Kalwarii Pacławskiej koło Przemyśla. Wyjazd z przed kościoła o godz. 500. Chętnych serdecznie zapraszamy jest jeszcze kilka wolnych miejsc. Informacje w zakrystii.
6. Zachęcamy w sposób szczególny do zamawiania intencji Mszalnych. W najbliższych miesiącach jest jeszcze wiele wolnych intencji.
7. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej oraz do korzystania z biblioteki parafialnej.