VII NIEDZIELA WIELKANOCY – WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE

  1. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach majowych o godz. 1800 w czasie, których w tym tygodniu odmawiamy nowennę do Ducha Świętego oraz do adoracji Najświętszego Sakramentu..
  2. Pierwsza próba dla dzieci komunijnych odbędzie się w poniedziałek 18 maja o godz. 1700, a następna w czwartek 21 maja o godz. 1915. Obecność dzieci wraz z rodzicami obowiązkowa. W czwartek w związku z próbą nie będzie wieczornej adoracji Najświętszego Sakramentu.
  3. Odprawa liturgiczna dla kandydatów do sakramentu bierzmowania klas I szkoły średniej (starsza grupa) odbędzie się w poniedziałek 18 maja w kościele o godz. 2000. Obecność obowiązkowa.
  4. W najbliższy wtorek 19 maja o godz. 1700 ks. Biskup naszej młodzieży udzieli Sakramentu Bierzmowania. Zapraszamy wszystkich parafian.
  5. W najbliższą sobotę 23 maja w wigilię Zesłania Ducha Świętego – młodzież z Ruchu Światło – Życie zaprasza na czuwanie w godz. 1915 – 2100.
  6. Ks. Rafał zaprasza młodzież od gimnazjum wzwyż po studentów na wyjazd na ogólnopolskie spotkanie młodzieży w Lednicy dnia 6 VI (sobota). Koszt ok. 80zł zapisy i szczegółowe informacje u ks. Rafała.
  7. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej oraz do korzystania z biblioteki parafialnej.
  8. Dziękujemy za ofiary na Figurę Matki Bożej Fatimskiej z napisem: „Sanktuarium Matki Bożej Różańcowej” na frontonie kościoła.
  9. W dniu 6 czerwca br. organizowana jest pielgrzymka do Częstochowy Kół Żywego Różańca, są jeszcze wolne miejsca. Informacja w zakrystii.